Susitikimas su Egle Juozapaitiene

Sausio 29 dieną Zoom platformoje IGa, IIGb ir IVG klasių mokiniams vyko susitikimas su VIKO Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros vedėja doc. Egle Juozapaitiene, kuri papasakojo savo muzikinio kelio istoriją, apie VIKO studijų programas, džiaugėsi įspūdingais studentų darbais, taip pat įkvėpė mokinius, kaip reikia nenurimti ir siekti savo tikslų užsiimant mėgstama veikla. Štai, ką gimnazistai sako apie susitikimą:
„Su entuziazmu klausiau pasakojimo. Iš karto atsirado noras kažką daryti, pradėti tobulėti, siekti savo tikslų ir nepasiduoti. Viskas buvo labai įdomu. Tai vertinga paskaita, kuri leido pajausti studentišką gyvenimą.“
„Labai patiko pristatymas. Motyvacijos pliūpsnis mane užklupo ir kalnus norisi nuversti. Labai dėkinga dėstytojai Eglei Juozapaitienei už tokį nuostabų pristatymą. Mane labai sudomino.“
„Man labai patiko, buvo labai įdomu klausytis.“
„Man labiausiai patiko filmukai, kaip studentai dirba. Kokie jie kūrybiški! Įdomu buvo klausytis Eglės Juozapaitienės pasakojimo apie savo sėkmės istoriją.“
„Man labai patiko paskaita. Pasakojimas buvo labai išsamus ir įdomus, galima buvo pajausti visas emocijas. Taip pat be galo buvo įdomu pamatyti, kaip mokosi studentai, kaip ir kokius darbus atlieka.“
Ačiū mūsų partneriams Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetui, doc. Eglei Juozapaitienei, doc. Ingai Kepalienei už galimybę mūsų gimnazistams susipažinti su programomis, studentų pasiekimais ir studijavimo galimybėmis.