Apie mus

Vizija

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija – demokratiška, užtikrinanti nenutrūkstamą ugdymą ir švietimo kokybę, moderni, nuolat besimokanti, puoselėjanti humanistines vertybes daugiakultūrinėje aplinkoje, kurios centre – vaikas.

Misija

Mokykla, teikianti kokybišką ugdymą(si) kiekvienam vaikui pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, kurioje mokinys laisvas, laimingas, vertinantis kitą žmogų, tapatus, tolerantiškas, kūrybiškas, nuolat besimokantis.

Filosofija

Pažinimas panašus į jūrą: tas, kuris pliuškenasi ir murkdosi paviršiuje, visados panašus į juokdarį ir todėl atkreipia į save daugiau dėmesio, negu perlų ieškotojas, kuris tyliai skverbiasi į nepažintų gelmių dugną, ieškodamas brangakmenių. (Vašingtonas Irvingas)

Vertybės

• kokybiškumas;