Išmanioji apranga

Vasario 4 dieną IIG klasių mokiniams vyko integruota chemijos, biologijos, geografijos ir informacinių technologijų pamoka-paskaita „Išmanioji apranga – sparčiais žingsniais į mūsų kasdienybę“, kurią skaitė VIKO Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytoja dr. Eugenija Strazdienė.
Susitikimo metu dr. Eugenija Strazdienė papasakojo apie tai, kad jau žinome, kas yra išmanieji telefonai, išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai. Daugelis jų mums tapo tokie įprasti, jog ilgai nebemąstome pasirinkdami vienas ar kitas jų funkcijas. O kas yra išmanioji apranga? Ar apranga gali būti kompiuterinė technologija, dėvima ant žmogaus kūno? Kuo ji gali būti naudinga sportuojant, įdomiai leidžiant laisvalaikį ar siekiant asmeninės apsaugos? Išklausę paskaitą, mokiniai gavo kiekvieno dalyko individualias kūrybines užduotis.