Vaiko diena
Penktadienio rytas prasidėjo gražia švente – Vaiko diena. Visų priešmokyklinių grupių vaikai, mokytojos ir sveikatos priežiūros specialistė išėjo į gimnazijos kiemą pasportuoti, pažaisti, pabūti kartu ir pasidžiaugti vaikyste. Drauge pūtėme muilo burbulus, gaudėme balionus. Kaitinant karštai pavasario saulei visi dalyvavome Skaityti toliau…



