„Pasakos“

Rugsėjo–lapkričio mėn. 6a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (rusų), technologijų ir dailės projektinėje veikloje „Pasakos“, kurios tikslas – supažindinti su pasakos žanru, literatūrinės ir tradicinės pasakos skirtumais ir panašumais, ugdyti kūrybiškumą, raiškiojo skaitymo, skaitymo vaidmenimis, darbo grupėse įgūdžius. Užsienio kalbos (rusų) pamokose 6a klasės I pogrupio mokiniai skaitė ir analizavo rusų liaudies pasakas, lietuvių kalbos ir literatūros pamokose 6a klasės II pogrupio mokiniai skaitė ir analizavo literatūrinių pasakų ištraukas. Perskaitę ir aptarę skaitytus kūrinius I pogrupio mokiniai mokėsi raiškiai pasekti pasirinktą rusų liaudies pasaką vaidmenimis, piešė jos veikėjus, II pogrupio mokiniai rašė labiausiai patikusio literatūrinės pasakos epizodo scenarijų. Technologijų pamokose II pogrupio mokiniai iš įvairių medžiagų gamino pasirinkto literatūrinės pasakos epizodo veikėjus. O gruodžio 17 d. susirinkę aktų salėje šeštokai pristatė savo darbus, grupėse atliko užduotis (šalia pateiktų frazių rašė pasakų pavadinimus, skaičiavo teisingus ir klaidingus atsakymus, ištraukę žodžius kūrė pasakas, kurias pristatė savo bendraklasiams), pildė įsivertinimo lenteles „Kaip man sekėsi?“, aptarė ir apibendrino tris mėnesius trukusią projektinę veiklą.