,,Kalėdinis meduolis‘‘

Kalėdų laukimas bei pasiruošimas šiai šventei, be abejonės, atneša jaudulio, apmąstymų ir šilumos į kiekvienus namus. Meduoliai yra neatsiejama Advento bei pačių Kalėdų dalis, todėl  priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, mokytojos ir tėveliai nuo 2021 m. gruodžio 1 iki gruodžio 17 dienos vykdė kūrybinių darbelių parodą ,,Kalėdinis meduolis‘‘.

Šventiniai sausainiai gali tapti ne tik dėmesio simboliu ir išraiška, bet ir sutelkti šeimą bendrai veiklai. Kartu kepant ir dekoruojant šventinius sausainius galima prasmingai praleisti laiką, mėgautis švenčių laukimu ir patirti daug smagių akimirkų. Vaikai kartu su tėveliais ir mokytojomis naudodami įvairias medžiagas, technikas, menines priemones piešė, lipdė, kepė, konstravo, siuvo Kalėdinius skanėstus, kuriuos eksponavo gimnazijos erdvėse.

Ypatingą padėką norime išreikšti savo šauniųjų auklėtinių tėveliams už nuostabius darbelius ir kūrybiškumą.

Linkime, kad Kalėdos nesibaigtų blizgučiais parduotuvėse, o sušildytų ir pripildytų meile širdis bei padėtų ateinančiais naujais metais tapti geresniais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Cudzanovskaja