„Baltų dievai mene ir gyvenime“

IGa ir IGb klasių mokiniai dalyvavo integruotame dailės (mokytoja Oksana Tučienė) ir etikos (mokytoja metodininkė Zita Prelgauskienė) etnokultūros projekte „Baltų dievai mene ir gyvenime“, skirtame Marijos Gimbutienės metams paminėti. Projektinių darbų pristatymas vyko gruodžio 14 d. gimnazijos aktų salėje. Mokiniai, dirbdami grupėse, patobulino dalykines ir bendrąsias kompetencijas: susipažino su M. Gimbutienės veikla ir pasiekimais, rinko informaciją apie pasirinktą dievybę, ne tik tapė dievybes ant drobės, bet ir kūrybingai paruošė pristatymus, pasirinkę skirtingas išraiškos formas: vieni dainavo, kiti vaidino, treti šoko. Dar kartą galėjome įsitikinti, kad mokiniai geba atsakingai dirbti grupėse, kūrybingai interpretuoja surinktą informaciją (piešia, vaidina, šoka, dainuoja) ir sėkmingai įveikia nesklandumus. Mokinių darbai papuoš gimnazijos interjerą.