„St. Patrick‘s Day In Irish Way“

Š. m. kovo 18 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas „St. Patrick‘s Day In Irish Way“. Jame dalyvavo 7 ir 8 klasių mokiniai, kiekvienos gimnazijos komandą sudarė keturi mokiniai. Konkurse varžėsi septynių Vilniaus r. gimnazijų septintokai ir aštuntokai: Rudaminos Ferdinando Ruščico, Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos, Valčiūnų, Pagirių, Marijampolio Meilės Lukšienės, Avižienių ir Rudaminos „Ryto“.
Tą dieną gimnazijoje vyravo žalia spalva. Prieš konkursą atvykę mokiniai fotografavosi prie žalių dobilų sienos, vaišinosi žaliais gaiviaisiais gėrimais, dalyvavo Šv. Patriko žaliojoje loterijoje. Atvykusių mokytojų ir mokinių aprangoje taip pat nestokojo žalių akcentų.
Renginiui prasidėjus, mūsų gimnazijos mokiniai pasveikino konkurso dalyvius, atliko dainą ir šokį. Tai nuteikė kūrybiškai veiklai. Konkurso metu mokiniai kūrė komandų pavadinimus, vėliavas, šūkius, atsakinėjo į klausimus Kahoot platformoje, rašė anagramas, spėjo mįsles, kūrė sportinius Šv. Patriko dienos šokius, atliko video bei kitas kūrybines užduotis. Po to vyko refleksija – dalyviai parašė savo įspūdžius, palinkėjimus bei rekomendacijas. Renginio metu vyravo šilta ir draugiška atmosfera, mokiniai buvo drąsūs, originalūs, nestokojo fantazijos. Pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais bei padėkomis.
Buvo labai malonu iš mokinių gauti tiek daug gražių ir šiltų žodžių apie renginį. Jiems patiko konkursas, aplinka, galimybė pabendrauti, pasilinksminti ir pasivaržyti su bendraamžiais. Akivaizdu, kad gyvi renginiai yra mėgstami ir labai laukiami.