Spektaklis „1984“

Kovo 19 d. IGb ir IIIG klasių mokiniai vyko į koncertų salę „Kablys“, kur stebėjo American Drama Group Europe ir TNT Theatre Britain spektaklį „1984“, kurį režisavo Paul Stebbings pagal G. Orwell novelę. Spektaklis vyko anglų kalba.
Veiksmas vyksta Okeanijoje. Pasislėpęs pakrikos Teisybės ministerijos Registrų skyriuje Vinstonas Smitas sumaniai perrašinėja praeitį, kad ji atitiktų Partijos poreikius. Tačiau giliai širdyje jis priešinasi totalitariniam pasauliui, kuriame gyvena, pasauliui, reikalaujančiam absoliutaus paklusnumo ir kontroliuojančiam žmogų viską reginčiais monitoriais bei budria Didžiojo Brolio akimi. Trokštantis tiesos ir laisvės Smitas užmezga meilės romaną su savo kolege Džulija, tačiau netrukus supranta, kad šiame košmariškame pasaulyje meilė yra neapykanta, karas — taika, o tikroji laisvės kaina — išdavystė.
Mokiniams labai patiko spektaklis – jis paliko daug įspūdžių ir suteikė motyvacijos.
„Buvo labai įdomu pirmą kartą pamatyti spektaklį anglų kalba. Man labai patiko aktorių vaidinimas, jis buvo labai įtikinantis ir tikrai negalėjau atitraukti dėmesio nuo scenos“.
„Spektaklis yra savotiškas, tačiau tikrai vertas dėmesio. Aktoriai vaidino labai gerai.“
„Man labai patiko šis spektaklis. Iš pradžių spektaklis atrodė keistas ir nesuprantamas, bet kuo toliau žiūrėjau, tuo įdomiau buvo.“
„Man spektaklis patiko, mane sudomino, nes buvo kitoks, neįprastas. Aktoriai vaidino puikiai, įtraukė į istoriją.“
„Spektaklis labai patiko. Jis buvo ne toks kaip kiti, siužetas buvo labai įtraukiantis ir įdomus.“
„Vaidyba buvo labai gyva ir įdomi. Labai gerai atskleisti charakteriai, man labai patiko.“
„Man patiko veikėjai, buvo labai įdomu žiūrėti, kaip jie vaidina šiame spektaklyje.“
„Labai smagu pamatyti ir išgirsti pirmą kartą anglišką teatrą. Man labai patiko specialieji efektai, aktoriai vaidino labai realistiškai.“