„England in the cup“

Sausio 25 d. 5b klasėje vyko atvira integruota veikla „England in the cup“. Rudens pabaigoje, anglų kalbos pamokose, penktokai mokėsi Jungtinės Karalystės istorijos, domėjosi kultūra bei tradicijomis, sprendė testus, kūrė plakatus bei pasakojo apie Angliją. Per dailės pamokas mokiniai tęsė pažintį su šia šalimi ir ant puodelių piešė jiems labiausiai patikusius angliškus simbolius. Visos veiklos apibendrinimas vyko sausio 25 d., tuomet penktokai pristatė savo dekoruotus puodelius, parengė pristatymus bei perskaitė pranešimus apie angliškus simbolius. Kad dar labiau pasinertume į anglišką atmosferą, pamokos metu gėrėme tradicinę juodąją anglišką arbatą su pienu ir cukrumi, taip pat vaišinomės sausainiukais bei paplotėliais su džemu. Po pristatymų mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus ir dar kartą pasitikrino ir įtvirtino išmoktą medžiagą apie Jungtinę Karalystę. Veiklos pabaigoje penktokai buvo įvertinti, įsivertino patys, įvertino klasės draugus bei ant „refleksijos puodelių“ užrašė, ką naujo sužinojo ir kas labiausiai patiko pamokoje. Penktokams labai patiko ši kūrybinė veikla, jau planuojame  kitas netradicines veiklas.