„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Lietuvos mokyklų žaidynės sėkmingai tęsia savo kelionę po  mokyklas. Tai didžiausias mokiniams skirtas sporto projektas Lietuvoje, kurį globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Mokiniai savo jėgas išbando įvairių sporto šakų varžybose ir rungtyse.  Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai  vasario 7 dieną dalyvavo estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose F.Ruščico gimnazijoje.  Džiaugiamės, kad jie tapo estafetinių  rungčių nugalėtojais ir buvo apdovanoti pirmos vietos medaliais. Sveikiname varžybų nugalėtojus, dėkojame už drąsą, ryžtą ir linkime sėkmės kituose varžybų etapuose.

Kūno kultūros mokytoja Vida Bagdonienė