Ekskursija į Lenkiją
Birželio 20–21 dienomis grupė mokinių viešėjo Lenkijoje. Vaikai turiningai ir įdomiai praleido laiką: plaukė laivu Augustavo kanalais, lankėsi Balstogės senamiestyje, pasivaikščiojo po vadinamąjį Lenkijos Versalį – prabangius Branickių rūmus ir juose įsikūrusį Medicinos muziejų, pabuvojo šalia esančiame nuostabaus grožio sode Skaityti toliau…




