Kelionė į Druskininkus

Birželio 13 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai vyko į Grūto parką. Pakeliui aplankė vaizdingas Dzūkijos kraštų apylinkes ir įdomesnius objektus. Istorijos mokytojas  papasakojo apie Vytauto Didžiojo paminklą Perlojoje, partizanų pagerbimo vietą,  Merkinės miestelį. Mokiniai užkopė į istorinės reikšmės Merkinės piliakalnį, apžvalgos bokštą, užsuko į mitais apipintą Česukų piramidę. Grūto parke  prisiminė tragiškąjį mūsų tautos istorijos tarpsnį, apie kurį mokėsi ir literatūros, ir istorijos pamokose – pamatė traukinį ir vagoną, kuriame Lietuvos žmonės buvo tremiami į Sibirą, sovietinių laikų palikimą – daug įvairių to laikotarpio skulptūrų, lozungų ir kitų dalykų. Mintis praskaidrino ten esantis zoologijos sodas su daugybe paukščių bei žvėrių ir sūpynės, taip pat suteikusios daug gerų emocijų. Radę laužavietę išsikepė dešrelių, pasigrožėjo miško upe, o tada pavargę, bet pasisėmę naujų žinių ir kupini įspūdžių grįžo namo.