Kelionė į Krokuvą

Šių metų gegužės 12-13 dieną 7a ir 8b klasės mokiniai vyko į Lenkiją. Pirma kelionės diena buvo skirta Krokuvai, miestui, penkis šimtmečius buvusiam Lenkijos sostine. Mokiniai žavėjosi didinga Vavelio pilimi, įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą, gotikinių bokštų ir barokinių kupolų panorama bei akmenimis grįstu senamiesčiu, kuris yra vienas geriausiai išlikusių Europoje. Antroji kelionės diena buva skirta pramogoms „Energylandijoje“, didžiausiame pramogų parke Lenkijoje. Mokiniai nepabūgo net labai ekstremalių atrakcionų, išbandė tokius, kurie iškelia aukštai ir po kelių sekundžių nuleidžia į vandenį, stebėjo kaskadininkų moto šou, lankėsi 4D kinoteatre ir daugelyje kitų pramogų. Parko teritorija milžiniška – 27 hektarai, o atrakcionų net 60! Grįždami namo visi dar ilgai dalinosi įspūdžiais ir nusprendė, kad ši kelionė geriausia.