VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Sausio 29 d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje įvyko Muzikos olimpiados II etapas. Jame dalyvavo mokiniai iš Nemenčinės Gedimino, Rudaminos Ferdinando Ruščico, Maišiagalos kun. J.Obrembskio, Kalvelių „Aušros“ ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijų. Mokinių vertinimo komisija: Pagirių meno mokyklos direktorė A. Žuk – Butkuvienė, Vilniaus r. Muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė dr. Vaiva Jucevičiūtė – Bartkevičienė, Egliškių šv. J. Bosko muzikos mokytoja metodininkė A.Dacevič. Po nuotaikingo teatrinio-muzikinio pasveikinimo „Sninga“, atlikto penktokių Henrietos ir Feodoros bei septintokų Emilijos ir Karolio, olimpiados dalyviai rašė muzikinių žinių patikrinimo testą, išbandė jėgas solfedžio ir ritmavimo užduotyje. Vėliau visi dainavo ir atliko savo sukurtas kompozicijas. Užburiančiai skambėjo Deimantės Tamašauskaitės kūryba –  kompozicija apie Vilnių.

Olimpiadoje labiausiai pasisekė dviems Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniams: šeštokui Emiliui T. (mok. L.Jaskevičienė) ir IIIG klasės mokiniui Kevinui J. (mok. K.Jaskevičius). Š. m. kovo 7 d. šie mokiniai atstovaus rajoną respublikinėje muzikos olimpiadoje Klaipėdoje.