Velykinės kompozicijos

Šventos Velykos – tai krikščionių šventė, kuri simbolizuoja Kristaus prisikėlimą iš mirusiųjų po nukryžiavimo. Tai nėra tik kiaušinių dažymas, ridenimas ir valgymas, tai katalikiško pasaulio šventė, turinti gilias tradicijas.
Artėjant didžiausiai pavasario šventei mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje „Velykinės kompozicijos”. Jos tikslas – ugdyti ir skatinti mokinių kūrybiškumą bei gebėjimą atskleisti žinias įvairiomis meninės raiškos priemonėmis, kurios atspindėtų šv. Velykų tradicijas bei simbolius. Mokiniai skirtingomis technikomis kūrė kompozicijas naudodami įvairias medžiagas.
Pasigrožėkite sukurtais velykiniais darbais. Tegu šv. Velykos suvirpina širdį ir atneša patį didžiausią džiaugsmą.