Sveikiname laimėtojus

Balandžio 9 d. mūsų gimnazijos IGb klasės mokinys Žygimantas V. ir IIGb klasės mokinė Rūta D. dalyvavo rajoniniame gamtamoksliniame konkurse, kuris vyko Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje. Saulėtas rytas nuteikė darbingai. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos bendruomenė pasitiko konkurso dalyvius, juos sveikino Vilniaus r. švietimo skyriaus vedėja S. Ryžova, gimnazijos direktorius T. Grigorovič, biologijos mokytoja R. Komar. Po sveikinimo žodžių mokiniai atliko biologijos ir chemijos testą, vėliau – praktinę užduotį. Tuo metu visiems mokytojams paskaitą ,,Erasmus“ +projektai kaip įrankis sėkmingai ugdyti bendrąsias kompetencijas“ skaitė Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja I. Rusecka. Pasibaigus konkursui ir susumavus rezultatus beliko jais pasidžiaugti. Mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo III-iąją vietą ir buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Patys mokiniai džiaugėsi, kad jiems buvo suteikta galimybė dalyvauti renginiuose, susipažinti su naujais žmonėmis, įveikti iššūkius ir pademonstruoti savo gabumus.

Chemijos vyresn. mokytoja J. Repečkienė