„Ryto“ gimnazijos vaikinai ir merginos žaidžia respublikinėse futbolo Futsal varžybose

Kovo 4 d. Molėtuose vyko Lietuvos mokyklų vaikinų Futsal žaidynių U-14 Aukštaitijos regiono finalinės varžybos. Jose, kaip Vilniaus apskrities čempionai, dalyvavo mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai.

Pirmose rungtynėse teko susitikti su Rūdiškių gimnazijos komanda. Po gražaus Ričardo Puzino įvarčio mūsų komanda ilgą laiką pirmavo, tačiau niekaip nepavyko įmušti antro įvarčio. Todėl po kelių apmaudžių klaidų gynyboje teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 1:5. Antrose rungtynėse su Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija varžybos baigėsi taikiu rezultatu 3:3 (įvarčius pelnė Lukaš Grabštunovič (2 įvarčiai) ir Dominik Žemoit (1 įvartis)). Grupėje užimta 3 vieta, o į finalą pateko pandėliečiai, kurie nugalėjo Rūdiškių futbolininkus. Komanda apdovanota taure, žaidėjai diplomais. Geriausio žaidėjo prizą pelnė Lukaš Grabštunovič.

Gimnazijos merginų komanda taip pat dalyvauja Lietuvos merginų futsal žaidynėse U-14. Jos kovoja Vilniaus rajono apskrities varžybose dėl patekimo į finalą.