Kaziuko mugė bei Užgavėnių šventė

Š. m. kovo 5 d. Rudaminos „Ryto” gimnazijoje vyko Kaziuko mugė bei Užgavėnių šventė. Nuo pat ryto visus pasitiko tranki muzika, o 11.00 val. aktų salėje vedėjas Kazys bei pradinių klasių mokiniai, padovanoję ne vieną nuostabų šokį, pasveikino gimnazijos bendruomenę. Aišku, nepamirškime ir pagrindinių veikėjų Lašininio ir Kanapinio. Ilgai kovojęs Kanapinis laimėjo, o Lašininis užleido jam savo garbingą vietą, taip pranašaudamas ankstyvą pavasarį. Po to buvo paskelbta Kaziuko mugės pradžia.

Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo visa gimnazijos bendruomenė. Pagrindinio pastato pirmame aukšte buvo įsikūrusi 8b klasės „Fausto blyninė”, visus nustebinusi ne tik savo interjeru, bet ir blynų gausa. Svečiai galėjo paragauti skanių blynų, pasimėgauti arbata. Aptarnavimas buvo išties nuostabus! Šalia „Fausto blyninės” veikė jauki 7b klasės kavinukė „Mariposa”, vaišinusi svečius skaniais gėrimais bei užkandžiais. Antrame aukšte vyko prekyba rankdarbiais bei įvairiais skanėstais. Pasirinkimas buvo tikrai didelis.

Norėtumėme nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo: Mokinių parlamentui, IGb klasės mokiniams Žygimantui Venskui (Kazys), Ernestui Čegiui (Lašininis), Egidijui Žilinskiui (Kanapinis), 8b klasės mokiniui Faustui bei jo darniai komandai, kuri ne tik nustebino, bet ir pamaitino visus išalkusius. AČIŪ ir Jums, mieli tėvai, už pagalbą mažiesiems verslininkams. Šventė tikrai pavyko!