Respublikinis moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkursas – paroda „Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui“ – „Mano angelas sargas“

Sausio 6 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko antrasis respublikinio moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurso – parodos „Mano angelas sargas“ uždarymas ir laureatų apdovanojimas. Konkurse dalyvavo 430 mokinių. Juos ruošė 86 mokytojai iš 18 rajonų, 64 respublikos mokyklų. Progimnazijos edukacines erdves ir Tauragės Švč. Trejybės parapijos namus puošė virš 370 moksleivių darbų.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos IGa klasės moksleivių keturi kūrybiniai darbai – angelai sargai, ir visi jie buvo įvertinti. Labai džiaugiamės, kad Austėjos K. ir Evelinos L. angelai iš gausos darbų buvo pastebėti ir laimėjo trečias  vietas. Svajūnės D. ir Samantos A. darbai apdovanoti už meninę ir dvasinę saviraišką.