Renginys „Pokyčių istorijos mokyklose: ką gali bendruomenė“

Balandžio 26 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“  organizuotoje konferencijoje.

Renginyje „Pokyčių istorijos mokyklose: ką gali bendruomenė“  buvo pristatyti mokyklų pokyčius iliustruojantys stendai, papasakotos tikros mokyklų  istorijos – kas visus dvejus metus vyko projekto mokyklose, kokios naujos tradicijos, erdvės, ryšiai, kultūra kūrėsi klasėse ir mokyklų bendruomenėse. Kalbėjo  mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai.

Mūsų gimnazijos pokyčio istoriją įtaigiai ir emocingai papasakojo Aurelija ir Kamėja. Jų įdėmiai klausėsi visi susirinkusieji. Pertraukos metu  malonu buvo girdėti komplimentus, išsakytus artistiškoms ir  kūrybingoms mūsų gimnazijos mergaitėms.

Išklausę projekte dalyvavusių mokyklų atstovų istorijas,  įsitikinome, kad net ir didžiausi pokyčiai prasideda nuo mažo žingsnelio, aptarėme, ką pavyko įgyvendinti ir kokias idėjas galėtume pritaikyti savo mokykloje.