Muzikos festivalis „Kristus karaliauja! Aleliuja!“

Balandžio 28 – gegužės 5 dienomis Vilniaus rajono ir miesto salėse, bažnyčiose bei kitose sakralinėse erdvėse vyko VI Tarptautinis sakralinės muzikos festivalis „Kristus karaliauja! Aleliuja!“

Festivalyje dalyvavo solistai, vokaliniai ir instrumentiniai ansambliai, įvairių muzikinių ir bendrojo lavinimo mokyklų, parapijų, kultūros centrų chorai ne tik iš Vilniaus ir Vilniaus rajono, bet ir kitų Lietuvos miestų (Kauno, Varėnos, Nidos, Neringos, Juodkrantės), o taip pat ir iš užsienio (Latvijos).

Finalinis festivalio koncertas „Dėkokite dangaus Dievui, nes Jo ištikima meilė amžina“ įvyko gegužės 5 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre.  Kartu su Nemenčinės muzikos mokyklos Jaunių choru, Neringos L. Rėzos KC moterų vokaliniu ansambliu „Neringa“ ir Nidos moterų vokaliniu ansambliu „Jūrasmiltė“, Vilniaus r. Vaidotų mišriu vokaliniu ansambliu „Baladė“, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos jaunių choru „Viva voce“, Pagirių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestru, koncerte dalyvavo ir mūsų gimnazijos chorai –  jaunučių choras „Mes“ ir jaunimo mišrus choras „Balsų mozaika“.