Raštingiausias ketvirtokas 2023

Balandžio 28 dieną mūsų mokyklos aktų salėje pradinių klasių instrumentinis ansamblis (vadovė muzikos mokytoja ekspertė Lina Jaskevičienė) pasitiko Pagirių metodinio centro švietimo įstaigų „Raštingiausio ketvirtoko 2023“ dalyvius. Į gimnaziją atvyko raštingiausi Pagirių ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų ketvirtokai. Dalyviai rašydami diktantą „Kada kas parskrenda?“ (tekstas Selemono Paltanavičiaus) pasitikrino, kaip geba taikyti pradinėje mokykloje išmoktas rašybos bei skyrybos taisykles. Vertinimo komisijos nariai daug darbo neturėjo – mokiniai įrodė, kad savo mokyklose yra raštingiausi. Geriausiai diktantą parašė Vilniaus r. Pagirių gimnazijos 4a klasės mokinys Klemensas Gorkovčiukas (paruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lina Prakapienė), II-ąją vietą užėmė Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos 4b klasės mokinys Dovydas Klasauskas (paruošė pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Vilma Dailidėnienė), III-ąją vietą laimėjo Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos 4 klasės mokinė Luknė Verbickaitė (paruošė pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak).