Projektas „Žolės riedulys – žaidžiu ir kuriu“

Š. m. kovo mėnesį vyko kasmetinis integruotas kūno kultūros ir menų projektas „Žolės riedulys – žaidžiu ir kuriu“, kuriame jau 10 metų dalyvauja žolės riedulio treneris iš Vokietijos Kurt Kaufhold, su Rudaminos žolės riedulininkais draugaujantis 25 metus. Padedant technologijų ir dailės mokytojai Alinai Lastovskai, mokiniai kūrė piešinius tema „Žolės riedulys“, iš kurių komisija atrinko gražiausius ir labiausiai temą atitinkančius darbus. Su kūno kultūros mokytoju Vytautu Vilipu vaikai treniravosi ir ruošėsi turnyrui, kuris vyko kovo 15 d. Jame dalyvavo trys komandos („Džiugas“, „Dominyka“, „Lukas“ – kapitonų vardai), į kurias mokiniai pasiskirstė burtų keliu. Teisėjavo treneris Kurt Kaufhold. Žaidimas buvo išties įdomus, o pergale džiaugėsi komanda „Džiugas“ (Džiugas, Rolanda, Nikita, Arminas ir Markus), antrą vietą užėmė komanda „Dominyka“, o trečią – „Lukas“. Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o komandos – medaliais ir diplomais. Neliko be dovanos ir Kurt Kaufhold – jam buvo įteiktas 25 metų draugystės medalis.