Projektas „Rudenėlio linksmybės”

Atskubėjęs ruduo dovanoja daug spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti. Pasidžiaugti rudenėjančia gamta skubėjo ir  mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių „Pelėdžiukai”, „Nykštukai” ir „Ežiukai” ugdytiniai. Tradicinę „Rudenėlio“ šventę paminėjome kitaip. Sukūrėme projektą „Rudenėlio linksmybės”, kuris vyko spalio  19-23 d.. Projekto tikslas – suorganizuoti žaismingas, kūrybiškas veiklas klasėje, lauke, sporto salėje, taip pat gilinti vaikų žinias apie rudenį.

Kiekvienos dienos tema buvo vis kita: „Lapų diena“, „Daržovių diena“, „Vaisių diena“, „Grybų diena“, „Kaštonų diena“. Projekto metu vaikai klausėsi  eilėraščių, dainų, mįslių apie rudenį ir jo gėrybes, pajuto kūrybos džiaugsmą, nes patys kūrė naudodami gamtinę medžiagą, sodo, daržo, miško gėrybes. Ragaudami pažino naujus skonius, tyrinėdami atrado ir sužinojo daug naujo, patyrė daug teigiamų emocijų smagiai judėdami tarp spalvotų rudeninių lapų, kurdami ir žaisdami judriuosius žaidimus. Džiaugiamės projekto gražiomis akimirkomis ir ugdytinių darbeliais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Žana Zažecka