Profesijos

Priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai tęsia pažintį su tėvų profesijomis. Kovo 5–15 dienomis „Pelėdžiukų“ grupėje vyko amatų dienos – ugdytinių tėvai dalijosi savo profesijos ypatumais.
Sangailės tėtis papasakojo vaikams apie statybininko darbą, parodė ir leido išbandyti kai kuriuos darbo įrankius (labiausiai vaikams patiko dirbti su suktuvu), taip pat kiekvienas vaikas iš vinių susmaigstė pirmą savo vardo raidę. Įdomus buvo susitikimas su Emilio mama, kuri pristatė siuvėjos profesiją. Vaikai sužinojo, kad yra augalų, kurie mus rengia, apžiūrėjo audinius ir, išbandę siuvimo priemones, pasisiuvo spalvingus maišelius. Daugiausiai įspūdžių ir emocijų ugdytiniai patyrė susipažinę su kario profesija, kurią pristatė Urtės tėtis. Kiekvienas vaikas galėjo pasimatuoti šalmą, liemenę, palaikyti rankose ginklų muliažus, patikrino, kas yra kario kuprinėje, sužinojo, kiek ji sveria, noriai ragavo kareiviško maisto davinio, išbandė maskuotės dažus.
Nuoširdžiai dėkojame tėvams už bendradarbiavimą, vaikams suteiktą informaciją ir džiaugsmą. Su ugdytiniais nusprendėme, kad visos profesijos yra įdomios ir reikalingos, svarbu savo darbą dirbti su meile.