„Pozityvių pokyčių olimpiada“

Rudaminos „Ryto“ gimnazija dalyvauja projekto „Pozityvių pokyčių olimpiada“, kurį vykdo Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, veiklose.

Kovo 10 dieną IIG klasių mokiniai rinkosi į pirmąją projekto veiklą „Viešasis kalbėjimas“. Užsiėmimą vedė verslo konsultantas, aukščiausios kvalifikacijos treneris, viešojo kalbėjimo ir lyderio įgūdžių lavinimo klubo „Toastmasters‘ Club Vilnius“ prezidentas Igoris Vasiliauskas. Viešasis kalbėjimas sustiprina individo „AŠ“, padeda tam tikrose kritinėse situacijose prisiimti lyderio vaidmenį ir geriausiai realizuoti savo vidinį asmens potencialą sudėtingose situacijose.

Artėjant lietuvių kalbos ir literatūros viešojo kalbėjimo įskaitai IIG klasės mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti daugelį dalykų. Kaip suvaldyti savo emocijas, nugalėti scenos baimę, kaip geriau atskleisti savo gebėjimus ir kompetencijas? Į visus iškilusius klausimus paskaitoje atsakė verslo konsultantas  Igoris Vasiliauskas. Jo patarimai buvo aiškūs, tikslūs, konkretūs. Klausantis dingo visos abejonės, mintys prisipildė optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis.