Lietuvos Dainų šventė

Šiais metais kaip niekada gausu renginių, susijusių su Lietuvos Dainų švente, mininčia savo 100 metų sukaktį. Visoje Lietuvoje vyksta įvairios akcijos, kuriose dalyvauja atrankas įveikę kolektyvai. Ne išimtis yra ir Vilniaus rajonas bei Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mišrus choras „Balsų mozaika“.
Balandžio 7 d. Nemenčinės parke vyko „Dainų šventės žygis per Lietuvą“. Jame dalyvavo Vilniaus, Molėtų, Šalčininkų bei Švenčionių rajonų kolektyvai, taip pat svečiai iš Vilniaus miesto. Renginyje dalyvavę chorai, šokių ir folkloro kolektyvai atliko Dainų šventės jungtiniams koncertams ruošiamas programas. Renginį vedė aktorius Giedrius Arbačiauskas. Dainų dienos dainas bendrai dainavo 5 chorai: Rudaminos meno mokyklos jaunių choras, vad. G. Kumpienė, Nemenčinės meno mokyklos jaunių choras, vad. R. Juknevičius, Molėtų gimnazijos mišrus choras „MG“, vad. R. Vekerotienė, Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mišrus choras „Balsų mozaika“, vad. L. Jaskevičienė ir K. Jaskevičius, bei Pagirių mišrus choras „Pagirių dainoriai“, vad. J. Pamarnackienė.
Visą renginį galima pažiūrėti paspaudus šią nuorodą:
Balandžio 15 d., minint Pasaulinę kultūros dieną, Rudaminos kultūros centras gimnazijos chorą pakvietė dalyvauti akcijoje, kurios metu buvo pasodintas Dainų šventės jubiliejui skirtas ąžuoliukas. Renginyje dalyvavo ir kiti Rudaminos meno kolektyvai.