Edukacinė pamoka

Lapkričio 13 d. anglų kalbos vyresn. mokytojos Jolanta Ježovienė ir Karina Stankevič kartu su JAV ambasados diplomate Cat Cullinan vedė integruotą edukacinę pamoką „Thanksgiving history and traditions”, kurios metu diplomatė skaitė paskaitą apie Padėkos dienos tradicijas Amerikoje. Po to vyko diskusija-aptarimas, kurios metu diplomatė atsakė į mokinių klausimus apie Padėkos dieną bei gyvenimo skirtumus Lietuvoje ir Amerikoje.
Namų darbams mokiniai gavo dvi užduotis: įsivertinimo „voratinklį“, kuris padėjo mokiniams pamatyti jų sėkmę bei tai, ką dar reikėtų tobulinti, ir kūrybinę – sukurti plakatą apie Padėkos dieną. Visi darbai dalyvavo konkurse. Geriausius plakatus sukūrę mokiniai buvo apdovanoti prizais. Darbus vertino JAV ambasados diplomatė Cat Cullinan.
Penktokams tai buvo pirmoji patirtis bendraujant su anglakalbe lektore, todėl daugelis diskusijos metu buvo nedrąsūs ir susikaustę. Tikimės, kad tolimesnis bendravimas su anglakalbiais dėstytojais taps gražia bei naudinga tradicija, padėsiančia mokiniams tobulinti bendravimo anglų kalba įgūdžius.