Pavasario belaukiant…
Vis gyvename laukimu… Pasiilgo pirmokai mokyklos, draugų, šiltų saulėtų dienų. Tikėjosi, kad atėjus pavasariui sugrįš į klases… Ir štai – žiema nenoriai pasitraukė, o pavasaris dar nedrąsiai kelia koją į mūsų žemę. Ir į mokyklą dar negalima… O gal, kai Skaityti toliau…




