„Tortilijų nuotykis“
Labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti projekte „Tortilijų nuotykis“. „Mes tikime, kad kiekvienas mokinys gali maitintis sveikiau ir maistingiau, jei tik to norės pats. O norės tada, kai taip valgyti bus skanu ir paprasta“, – teigia „Santa Skaityti toliau…




