Žolės riedulio varžybos

Spalio 6 dieną šešios U-12 amžiaus grupės berniukų žolės riedulio komandos Šiauliuose kovojo dėl čempionų taurės. Nors oras nelepino, vaikai kantriai kovojo ne tik su priešininkais, bet ir su vėju bei lietumi. Itin atkakliai vyko finalinis mačas dėl aukso medalių. Susikovė Šiaulių „Akademija-1“ komanda (trenerė Donata Grigienė) ir Vilniaus „Pietų meteoro“ HC ekipa (treneris Sergej Gavrilov). Dėl trečios vietos varžėsi Vilniaus „Sostinės Tauras“ (treneris Rimantas Čaikauskas) ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos komanda (treneris Vytautas Vilipas), kurioje žaidė šie Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniai: Oskaras B., Gabrielius A., Danielius C., Dominykas B., Juozas D. Mažasis finalas taip pat padovanojo įspūdingų įvarčių ir pasibaigė Vilniaus miesto komandos pergale. Geriausiais ir perspektyviausiais Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos komandos sportininkais pripažinti Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniai Gabrielius A. ir Oskaras B. Mače dėl 5–6 vietų susitiko Šiaulių „Akademija-2“ komanda (trenerė Samanta Jakovleva) ir Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos ekipa (treneris Linas Kumža). Nugalėjo šiauliečiai ir užėmė penktą vietą. Net ir purškiantis lietus nesumažino vaikų džiaugsmo atsiimant nugalėtojų prizus bei krūtines puošiančius medalius.