Viktorina „FUNNY PUZZLE“

Š. m. balandžio 19 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko Rudaminos centro mokyklų anglų kalbos 3–4 klasių viktorina „FUNNY PUZZLE“. Joje dalyvavo Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“, Vilniaus r. Pagirių, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų, Vilniaus r. Rakonių pagrindinės mokyklos mokiniai.

Šiemet mažųjų viktoriną nusprendėme paįvairinti. Prieš renginį visą valandą aštuntokai viktorinos dalyviams organizavo įvairias veiklas: jie žaidė žaidimus ir šoko. Tai padėjo vaikams susipažinti bei susidraugauti. Po to prasidėjo oficialioji renginio dalis. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Živilė Stasiūnaitė pasveikino viktorinos dalyvius ir palinkėjo jiems sėkmės. 3a ir 3b klasių mokiniai dainavo dainas, 8a ir 8b klasių mokiniai parengė šokį, o 8b klasės mokinys Žygimantas Venskus deklamavo eilėraštį.

Po trumpo pasveikinimo prasidėjo viktorina. Mokiniai buvo suskirstyti į 5 komandas pagal spalvas: geltoną, raudoną, oranžinę, žalią ir mėlyną. Dalyviai atliko įvairias logines, kūrybines, rašymo, skaitymo, klausymo, skandavimo paraidžiui užduotis. Kad viktorina neprailgtų, buvo numatytos dvi pertraukėlės, kurių metu mokiniai galėjo pajudėti ir pasimankštinti.

Pasibaigus viktorinai buvo suskaičiuoti balai, mokiniai apdovanoti padėkos raštais bei medaliais už dalyvavimą. Kiekvienai komandai įteiktas saldus prizas. Visiems viktorinos dalyviams renginys labai patiko, buvo įdomu ir linksma, komandos dirbo draugiškai ir kūrybingai. Mokiniai labai norėtų ir ateityje dalyvauti tokio pobūdžio konkursuose.

Karina Stankevič, Jolanta Ježovienė