Ugdymo proceso organizavimas

Primename, kad pirmadienį, sausio 8 d. baigiasi dviejų savaičių kalėdinės atostogos ir mokiniai turi grįžti į gimnaziją. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tėvelius informuoja, kad oro temperatūrai nukritus iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali neiti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jeigu oro temperatūra yra 25 laipsniai žemiau nulio, į mokyklą gali neiti ir kitų klasių mokiniai. Viešuoju transportu į mokyklą per šalčius rekomenduojama nevykti, saugiu vaikų atvykimu į ugdymo įstaigą rūpinasi jų tėvai.
Gimnazijoje pamokos vyks esant bet kokiai oro temperatūrai. Mokiniams, neatvykusiems į pamokas dėl šalčio, mokymuisi reikalinga medžiaga bus skelbiama elektroniniame dienyne, mokytojai teiks konsultacijas nuotoliniu būdu. Pagal ugdymo planą, šios dienos yra įskaičiuojamos į ugdymo dienų skaičių, pamokas tėveliai pateisina įprasta tvarka.