U-10 vaikų pirmenybės Šiauliuose

Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga įsibėgėja! Šiaulių žolės riedulio akademijos stadione vyko pačių mažiausių šios sporto šakos atstovų U-10 trys prieš tris pirmenybės. Daugiau kaip 20 komandų iš įvairių Lietuvos miestų atkakliai kovojo berniukų ir mergaičių kategorijose. Jaunųjų sportininkų negąsdino lietus ir vėjas, jie stebino puikiais rezultatais, emocijų pliūpsniais, o treneriai – kantrybe, padrąsinimu ir paskatinimu tobulėti. Vieniems riedulininkams sekėsi geriau, kitiems šiek tiek prasčiau, skambėjo pergalingi šūksniai, žinoma, po pralaimėjimo ne vienam ir ašara ištryško. Tačiau padrąsinti rūpestingų trenerių vaikai dar stipriau suspausdavo rankose lazdą ir vėl skubėdavo į aikštę siekti pergalių. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiais rėmėjų skanėstais, o prizininkams įteikti įspūdingi medaliai, taurės ir specialūs prizai.