„Šviesoforas“ finalas

Gegužės 25 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių komanda dalyvavo saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ finale Kaune. Mokyklos garbę gynė pirmokas Dovydas Ž., antrokas Oskar D., trečiokas Mykolas Pijus S., ketvirtokas Emilis Š. Mūsų mokiniai kartu su dar 9 komandomis iš visos Lietuvos rungėsi praktinėse ir teorinėse rungtyse. Vertinami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnų demonstravo savo žinias eidami per perėją reguliuojamoje šviesoforo sankryžoje ir perėjoje. Demonstravo, kaip taisyklingai reikia užsidėti atšvaitus. Dalyvaudami viktorinoje atsakinėjo į KET klausimus. Dalyviai turėjo atidžiai stebėti vaizdo siužetą ir pasitarus tarpusavyje rasti klaidas, kurias pastebėjo siužete. Atlikdami ,,dėlionės“ užduotį turėjo nurodyti ženklų pavadinimus, kuriai grupei jie priklauso ir ką reiškia. Laukdami rezultatų konkurso dalyviai kartu su animatoriais pramogavo: žaidė įvairius žaidimus, pūtė burbulus, iš balionų gaminosi gėles, katinus, kiškučius. Džiugu, kad komanda buvo labai susitelkusi, puikiai atsakinėjo į klausimus ir surinko 47 taškus iš 50. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mokiniai užėmė garbingą trečiąją vietą.

Komandos vadovė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Ona Blaškienė