„Spalvų savaitė“

Kol pavasaris dar gaili šilumos ir spalvų, reikia patiems pasaulį nuspalvinti ir gyventi linksmiau bei šviesiau.

Kovo 6-10 dienomis Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko projektas „Spalvų savaitė“. Kiekvieną dieną mokiniai rengėsi vis kitos spalvos drabužiais, dalyvavo įvairiose kūrybinėse veiklose.

Geltonas pirmadienis – sveikinimosi diena. Mėlyną antradienį pertraukų metu mokiniai buvo skatinami palikti mobilųjį telefoną kuprinėje ir išeiti į koridorių pajudėti, o po pamokų mažieji linksminosi pradinukų diskotekoje. Kūrybiškumo dieną, trečiadienį, mokykla švytėjo raudona spalva, o  baltąjį ketvirtadienį vyko edukacijų diena. Mokiniai salėje stebėjo ansamblio „Ainiai“ pasirodymą, dalyvavo nuotolinėje Mokonomikos pamokoje. Penktadienį visi minėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, IIG klasių mokiniai kūrybiškai pristatė Lietuvos regionus.

„Spalvų savaitė” paįvairino ugdymo procesą, skatino mokinių kūrybiškumą, saviraišką bei dovanojo mokiniams daug džiaugsmingų akimirkų.