Rudenėlio šventė

Spalio 26 dieną ,,Ryto“ gimnazijoje vyravo linksma, šilta nuotaika. Į gimnaziją  atkeliavo Rudenėlis. ,,Rudenėlio šventę“ organizavo priešmokyklinių grupių ,,Nykštukai“, ,,Pelėdžiukai“ ir ,,Ežiukai“  ugdytiniai kartu su mokytojomis. Šventės pagrindinis tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudenį. Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, vaidino eiliuotą pasaką apie daržoves. Taip pat buvo galima pasižvalgyti vaikų darbelių parodėlėje – paveikslai iš lapų, susipažinti ir paragauti įvairių vaisių ir daržovių. Taip pat vaikai mokėsi vertinti šviežią, sveiką, natūralų maistą. Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė vaidinimas ir šokis. Mokytojai džiaugėsi puikiu tėvų ir visos įstaigos bendradarbiavimu, kuris paliko geras, džiugias ir malonias emocijas.
Kviečiame pasidžiaugti renginio akimirkomis.