Neįprastas ketvirtadienis

Sužinoję, kad rugsėjo 26 d. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyks lietuvių kalbos viktorina, mes nusprendėme joje dalyvauti. Šioje viktorinoje, skirtoje Europos kalbų dienai, buvo kalbama apie Europos kultūrą, kalbas ir valstybes.

Susiskirstę komandomis (o jų buvo net trys) mes nuėjome į kaimyninę gimnaziją. Renginys vyko aktų salėje. Dalyvavo mokiniai iš trijų gimnazijų, iš viso buvo aštuonios komandos. Buvo ir vertinimo komisija, kurią sudarė mokytojai iš visų dalyvaujančių gimnazijų. Kai mūsų paprašė sugalvoti komandos pavadinimą, mes pasivadinome „Žodžiukais“. Viktorinos užduotys buvo ir įvairios, ir įdomios, pavyzdžiui, klausantis dainos reikėjo atspėti, kokia kalba dainuojama, žiūrint į nuotraukas reikėjo pasakyti, kokia šventė vaizduojama.

Viktorinoje nebuvo paskelbti laimėtojai – visos komandos gavo po prizą ir kartu nusifotografavo. Mums labai patiko dalyvauti – siūlome visiems pabandyti!

8a klasės mokiniai Eldaras Kavalčinskas ir Aleks Korsakas