Matematinės estafetės, skirtos Lietuvos šimtmečiui paminėti

Š. m. sausio 23 d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos sporto salėje susirinko būrys 6a, 6b, 7a ir 7b klasių mokinių, nes čia vyko matematinės estafetės, skirtos Lietuvos 100-čiui paminėti. Mokiniai pasiskirstė į tris komandas (geltonųjų, žaliųjų ir raudonųjų) ir dalyvavo keturiose estafetėse: ,,Sudėk Lietuvos žemėlapį“, „Lietuvai – 100“, „Valdovų žmonos“ bei „Greičio estafetė“. Atliekant užduotis netrūko emocijų, nes reikėjo ne tik greitai bėgti, bet ir teisingai atlikti matematines užduotis, susijusias su Lietuvos istorija. Pabaigoje pavaduotoja ugdymui Vida Dairutienė paskelbė nugalėtojus ir įteikė padėkos raštus. I vietą užėmė geltonųjų komanda, II – žaliųjų, o III – raudonųjų. Sveikiname visus dalyvius!

Švęskime Lietuvos šimtmetį prisidėdami  savo mažais prasmingais darbais!

Matematikos vyresn. mokytojos Teresa Radvilavičienė ir Jolanta Bučelienė