Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ II turas

Š. m. vasario 12 d. mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono mokinių technologijų olimpiada. Olimpiados organizavimo komisija, kurią sudarė gimnazijos direktorius Ramūnas Maniuška, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Rimas Virbickas, technologijų mokytojos Alina Lastovska ir Jūratė Savičienė, turėjo nemažai veiklos ir darbo, kad viskas vyktų sklandžiai ir organizuotai.
Olimpiadoje dalyvavo 25 8-IIIG klasių dalyviai iš rajono gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Kol mokiniai kūrė gaminį, mokytojai dalyvavo seminare, klausėsi kolegų pranešimų, tapė ant šilko.
Mūsų gimnazijai atstovavo 8b klasės mokinė Justina Valackaitė. Dėkojame Justinai už gražų gaminį, kuris dabar eksponuojamas VDU Švietimo akademijos galerijoje „Verdenė“.