Keramikos studija

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Molis sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų. Ši kūrybos sritis išlaisvina fantaziją, lavina erdvinį pojūtį. Užsiėmimų metu dailės ir technologijų mokytoja Alina Lastovska supažindina mokinius su molio plastinėmis savybėmis, moko išploti, kočioti, pjauti, rašyti jame, lipdyti reljefinius kūrinius, glazūruoti. Vaikai mokosi ne tik lipdymo meno, bet ir lavina ranką, vaizduotę, bendrauja, draugiškai aptaria ir džiaugiasi kūrybos rezultatais. Virtualioje parodoje, kurią surengė mokytoja Alina Lastovska, pamatysite 1–4 klasių mokinių kūrybinius darbus. Vaikai nori kartu su Jumis pasidžiaugti savo rezultatais.