Grindų riedulio turnyras

Visa Lietuva ruošiasi minėti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mūsų gimnazijoje ta proga vyko grindų riedulio turnyras. Kovo 6 dieną gimnazijoje rinkosi Vilniaus r. mokyklų grindų riedulio žaidėjai, entuziastai ir jų treneriai. Dalyvavo penkios berniukų ir mergaičių komandos, kurios varžėsi dėl garbės vadintis stipriausia ir pajėgiausia grindų riedulio komanda. Visi dalyviai demonstravo ne tik puikų žaidimą, bet ir pagarbą, pasitikėjimą komandos nariais. Mūsų šeštokai įmušė daugiausiai įvarčių ir iškovojo pirmąją vietą. Geriausiu turnyro žaidėju tarp berniukų buvo pripažintas 6b klasės mokinys Danielius Ch., o tarp mergaičių – 4a klasės mokinė Milana M. Atsisveikinome draugiškai linkėdami sėkmės ir tikėdamiesi vėl greitai susitikti!