„Ežio namas“

Pirmą kartą gimnazijos istorijoje pastatytos operėlės „Ežio namas“ premjera įvyko! Operėlėje dalyvavo pradinių klasių choras, 6b ir IIG klasių mokiniai. Spektaklį režisavo gimnazijos teatro mokytojas Julius, mokinius dainuoti mokė muzikos mokytojai Lina ir Kęstutis. Sceninį įvaizdį aktoriams sukūrė mokytoja Alina ir IIIG klasės mergaičių komanda. Operėlė labai patiko gimnazijos bendruomenei. Atskiras vakarinis pasirodymas buvo surengtas tėveliams.
Operėlėje dalyvavusių mokinių mintys:

„Tikrai vaidinti buvo malonu, bei netikėta. Jei būčiau kokių 7 metų, aš be galo didžiuočiaus ir savimi, ir kitais, jog viską taip puikiai susidėliojom be jokių skandalų:) Tokiems nuotykiams pasirašau iki pat mokyklos pabaigos!“

„Man turėti tokią galimybę vaidinti prieš mokyklos vaikus buvo be galo nerealu! Grižusi po kiekvieno vaidinimo namo, jaučiausi, lyg būčiau gavusi Nobelio premiją! Man labai buvo linksma su kitais vaidinti, pasijuokti, bei susipažinti! Niekad nepamiršiu šito spektakliuko, nes tai buvo pati smagiausia veikla, kurią mes atlikome per visus mokyklinius metus!“

„Man ir tėvams labai patiko. Buvo nuostabu per repticijas!“

„Labai patiko! Noriu dar!“

„Tėvai buvo labai nustebę ir džiaugėsi.“

„Man operėlė labai patiko. Buvo labai linksma ir įdomu. Labai norėčiau, kad būtų dar viena tokia galimybė“

„Man labai patiko būti operos dalimi. Labai fainas kolektyvas, visi labai linksmi“.