Devintokų krikštynos

Rugsėjo 30 d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko linksmos devintokų krikštynos. Viskas prasidėjo priestato trečiame aukšte, kur būsimieji gimnazistai turėjo prisistatyti. Vėliau visi išskubėjo į lauką daryti mankštos. Po to juos suskirstė į komandas pagal batų dydį. Tai buvo gana sunku, nes jie negalėjo kalbėti. Pasidalijus komandomis, prasidėjo tikras linksmumas. Devintokų laukė šmaikščios ir netikėtos užduotys. Kol vieni šokinėjo per padangas, vaikščiojo žąsele, ėjo „doros keliu” ir kapstėsi juodžemyje, kiti atsakinėjo į verčiančius pamąstyti protmūšio klausimus, dalyvavo šokinėjimo su maišais rungtynėse ir bandė įžiebti lemputę. Už kiekvieną neatliktą užduotį  jie buvo griežtai baudžiami. Visa tai vainikavo priesaika, kur būsimieji pirmokai gimnazistai pasižadėjo būti sąžiningais ir pavyzdingais mokiniais, kurie į mokslą žiūrės ne pro pirštus, visad atliks namų darbus, o jei kartais neatliks, neužims tualetų jų darydami. Taip pat sąžiningai ruošis kontroliniams darbams ir užleis vietas ant sėdmaišių savo krikštatėviams. Po priesaikos lauke gimnazistams įteikti pažymėjimai.

IIGa klasės mokinė
Aurelija Blazarėnaitė