„Krikščionybės simboliai“
Gruodžio 18 d. į gimnazijos aktų salę paminėti artėjančių šv. Kalėdų ir pristatyti integruotą geografijos, tikybos ir technologijų projektą „Krikščionybės simboliai“ susirinko IGb klasės mokiniai bei mokytojai. Renginio metu mokiniai pristatė savo atliktus darbus pasirinkta tema, skaitė pranešimus. Visi Skaityti toliau…



