„Cantabile 2019“

Šių metų kovo 23 d. IVG klasės mokinė Milda Jaskevičiūtė dalyvavo jaunųjų dainininkų konkurse „Cantabile 2019“, kuris vyko naujose Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos patalpose, naujai suprojektuotoje koncertų salėje. Renginyje dalyvavo 40 dalyvių iš 10 Lietuvos miestų. Jaunųjų dainininkų konkurso „Cantabile“ vertinimo komisijai vadovavo operos solistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Irena Milkevičiūtė. Komisijos nariai – LMTA profesorius Dainius Puišys ir mokytoja metodininkė Gražina Gumuliauskienė. Visi konkurso dalyviai buvo vertinami komisijai nežinant nei jų mokytojų pavardžių, nei mokyklų. Mūsų gimnazijos mokinę Mildą komisija įvertino puikiai – vyresniųjų kategorijoje ji užėmė garbingą 2-ąją vietą. Pati Milda sako, kad tai buvo gera patirtis ir džiaugiasi savo pasiekimu.