Atsisveikinkime su vasara! Pasitikime mokyklą!

Štai ir atėjo Rugsėjo pirmoji.

Mokyklinis skambutis nuskambėjo ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje. Į mokyklos kiemą sugužėjus abiturientams ir pirmokams, visą bendruomenę Mokslo ir žinių dienos proga sveikino gimnazijos direktorius ir svečiai – Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Rūta Carik, VŠĮ „Saugi pradžia“ atstovai. Šventėje skambėjo IIIG ir IVG kl. mokinių dainos, pirmokai padovanojo ne tik eilėraščių, bet ir smagų šokį. Abiturientai visiems linkėjo: „Tegul kiekvienas vaikas užkopia į savo kalną. Tegul kiekvienas pasiekia svajonę. Tegul mūsų gimnazijoje būna kuo daugiau džiaugsmingų akimirkų ir tegul kiekvienas čia gauna dovanų – žinių, atradimų ir naujų patyrimų.“

Sveiki pirmokai, pradėję mokyklinį kelią! Abiturientai, sėkmės Jums! Visiems gerų mokslo metų!