Anglų kalbos viktorina „All around the world“

Šių metų kovo 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko anglų kalbos viktorina „All around the world“, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos Daiva Juškevičienė ir Ingrida Kumpickaja. Dalyvavo šešių Vilniaus rajono mokyklų 6–7 klasių mokiniai. Besirungiantys dėl geriausiųjų vardo turėjo įveikti įvairių lygių užduotis, panaudoti savo turimas žinias bei kūrybinius gebėjimus. Per pertraukėlę dalyvius linksmino mūsų jaunųjų šokėjų kolektyvas. Mažieji ne tik parodė savo nuotaikingą programą, bet ir pamokė šokio meno susirinkusius į viktoriną vaikus.

Laikas tikrai neprailgo, nes veiklos ir įspūdžių užteko visiems. Nudžiugo tie, kurie laimėjo prizines vietas, nenuliūdo ir kiti, nes, anot jų, svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti – tokiu būdu galima susirasti naujų draugų, ne tik pasitikrinti, bet ir pagilinti savo žinias, praplėsti akiratį ir įgyti vertingos patirties.

Taigi, norėtume padėkoti visiems dalyvavusiems, pasveikinti nugalėtojus ir palinkėti, kad panašiuose renginiuose susitiktume dar ne kartą.