Pozityvus mąstymas

Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniai ir toliau dalyvauja Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ vykdomo projekto „Pozityvių pokyčių olimpiada„ veiklose. Kovo 22 dieną IIG klasių mokiniai su nekantrumu laukė antro susitikimo, kurio tema „Pozityvus mąstymas“. Mokymus vedė lektorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras, grupės G&G Sindikatas įkūrėjas ir lyderis, vokalistas, grupės dainų tekstų bei muzikos kūrėjas, dalyvaujantis įvairiuose socialiniuose bei švietimo judėjimuose ir visuomenės gyvenime. Jis dalinosi su mokiniais mintimis apie gyvenimą, laimę, praradimus ir atradimus, savanorystę, kaip vieną iš geriausių savęs paieškos būdų. Jo kalboje nestigo pilietiškumo ir patriotizmo idėjų ir šiandienai taip reikalingo pozityvumo.